patrycja sudak makeup artist

O MNIE

Cześć! Bardzo mi miło, że do mnie zajrzałaś. Jestem wizażystką z kilkuletnim doświadczeniem w pracy przy sesjach zdjęciowych, ślubach, oraz prowadzę indywidualne lekcje makijażu na własne potrzeby. W mojej pracy najbardziej skupiam się na podkreśleniu naturalnego piękna, jakości makijażu oraz indywidualnym podejściu do każdego typu urody. Ukończyłam szkołę wizażu Make up Star w Warszawie oraz brałam udział w licznych szkoleniach, m.in. u Adriana Świderskiego, Magdy Pieczonki, Agnieszki Brudny, Kaji Karpieńko, Kingi Szewczyk. Korzystam z profesjonalnych kosmetyków, których jakość jest dla mnie bardzo ważna.

patrycja sudak makeup artist

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

 

 
  • Przed naszym spotkaniem nie stosuj niesprawdzonych kosmetyków, które mogą podrażnić Twoją skórę i powodować utrudnienia w wykonaniu makijażu.
  • Jeżeli korzystasz z solarium to ostatnia wizyta powinna mieć miejsce minimum tydzień przed umówionym spotkaniem.
  • Nie maluj się tego dnia. Demakijaż niepotrzebnie podrażni Twoją skórę.
  • Parę dni przed naszym spotkaniem nie wykonuj depilacji twarzy woskiem.
  • Jeżeli wiesz, że Twoja kreacja będzie miała odsłonięty dekolt, ubierz bluzkę na ramiączkach. Pozwoli nam to na wykonanie odpowiedniego makijażu ciała. 

Zapisy na makijaże okolicznościowe: Facebook Patrycja Sudak Make up Artist / Instagram / tel

patrycja sudak makeup artist

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Już od kilku lat panny młode darzą mnie swoim zaufaniem i mam przyjemność wykonywać makijaże w tym ważnym i niezapomnianym dla nich dniu. Makijaż ślubny jest zawsze poprzedzony makijażem próbnym, na który umawiamy się maksymalnie miesiąc przed ślubem. Makijaż próbny trwa około 2h. Na makijaż próbny polecam przygotować zdjęcia sukni ślubnej oraz makijażowe inspiracje. Makijaż próbny pozwala nam na dobranie odpowiednich produktów, wprowadzenie ewentualnych zmian, i co najważniejsze, sprawdzenie jak się w nim czuje przyszła panna młoda. W trakcie makijażu próbnego oceniam również stan skóry i podpowiadam jak o nią zadbać, aby w dzień ślubu wyglądała pięknie i zdrowo. 

patrycja sudak makeup artist

LEKCJA MAKIJAŻU

LEKCJA MAKIJAŻU NA WŁASNE POTRZEBY

Idealny pomysł dla każdej kobiety, która chciałaby zadbać o swój wygląd, nauczyć się jak prawidłowo wykonywać makijaż i dowiedzieć się jakich produktów używać. 

I ETAP:  Analizujemy Twoją kosmetyczkę, aby sprawdzić czy kosmetyki, których używasz są dla Ciebie odpowiednie. Podpowiadam jak dbać o swoją skórę, oraz omawiam etapy pielęgnacji. 

II ETAP: Dobór kosmetyków kolorowych pod Twoje potrzeby oraz rodzaj skóry. + Dobór odpowiednich przyborów do makijażu m.in. pędzli.

III ETAP: Techniki prawidłowej aplikacji podkładu, tak aby skóra wyglądała pięknie i świeżo przez cały dzień. Pokazuję również jak maskować cienie pod oczami, poprzez m.in. dobranie odpowiedniego korektora. Konturowanie twarzy mokrymi i suchymi produktami.

IV ETAP: Gdzie i w jaki sposób aplikujemy rozświetlacz i róż. Makijaż brwi. Kształt makijażu oka, blendowanie cieni.

V ETAP: Jak szybko zmienić makijaż dzienny w wieczorowy. (dla chętnych)

Po warsztatach każda kursantka dostaje rozpisane materiały, które sporządzamy wspólnie podczas lekcji.

Czas trwania: około 3 h 

PORTFOLIO

patrycja sudak makeup artist

VOUCHERY

Jeżeli chciałabyś/chciałbyś zrobić prezent bliskiej osobie, możesz kupić voucher imienny na dowolny makijaż lub lekcję indywidualną na własne potrzeby. Napisz do mnie na Facebooku lub na patrycjasudakmakeup@gmail.com ,a ja pomogę Ci wybrać idealną opcję! Istnieje możliwość zapakowania vouchera na prezent, odbioru stacjonarnie lub wysyłki pod wskazany adres.

KONTAKT

ZADZWÓŃ

+48 790 300 510

napisz

patrycjasudakmakeup@gmail.com

ODWIEDŹ

ul. Artyleryjska 2/4  78-100 Kołobrzeg

Copyright © 2022. pyjekdesign